• RENTBUD WarszawaWypożyczalnia sprzętu budowlanego i elektronarzędzi

  • Tel. 512 089 493 519 799 796

  • Adres. Bronowska 10a, 03-995 Warszawa

Wynajem koparki do nawodnień Warszawa

Koparka łańcuchowa do nawodnień TRENCH 40ZK

koparka-do-nawodnien

Wynajem koparki do nawodnień

Od miękkich i piaszczystych, po podłoża twarde i gliniaste - koparka łańcuchowa do nawodnień TRENCH 40ZK zaprojektowana jest do precyzyjnego wykonywania rowków do głębokości 40cm.

Solidna konstrukcja koparki sprawia, iż może być ona wykorzystywana do pracy na większości rodzajów gleby.

Praca przy wykorzystaniu koparki do nawodnień TRENCH 40ZK jest bardzo wygodna. Duże, pompowane koła sprawiają, iż maszyna prowadzi się stabilnie. Jeżeli poszukują Państwo wypożyczalni w Warszawie oferującej wynajem koparki do nawodnień, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Ostatnie lata to zdecydowany wzrost zainteresowania koparkami do nawodnień. Specjaliści naszej wypożyczalni dostrzegają ten trend. Dlatego też oprócz atrakcyjnych warunków usługi wynajmu, gwarantujemy niezawodną i w pełni bezpieczną pracę maszyny. Nasz dział serwisowy dokłada wszelkich starańa aby utrzymać koparki w najlepzym stanie.

Zastosowanie

Koparka łańcuchowa wykorzystywana jest najczęściej do kopania rowków dla systemów irygacji i nawodnień, a także rur wodnych, wszelkiego rodzaju okablowania elektrycznego, światłowodów, a także przy okazji sadzenia żywopłotów oraz drzew.

Warunki wynajmu koparki do nawodnień

Stawka godzinowa: 80 zł
Stawka dobowa: 400 zł

Zapytaj o maszynę