• RENTBUD WarszawaWypożyczalnia sprzętu budowlanego i elektronarzędzi

  • Tel. 512 089 493 519 799 796

  • Adres. Bronowska 10a, 03-995 Warszawa

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego i elektronarzędzi

Rentbud - wiedza


Jak korzystać z bruzdownicy?

Jak korzystać z bruzdownicy?

Bruzdownice wykorzystywane są powszechnie podczas budowy lub remontu. Maszyna wykorzystywana jest przede wszystkim przez elektryków i instalatorów.
Czytaj dalej

Cyklinowanie podłogi drewnianej - jak je wykonać?

Cyklinowanie podłogi drewnianej - jak je wykonać?

Szlifowanie drewnianej podłogi może wydawać się być czymś trudnym. Jednak odrobina wiedzy, cierpliwości i oczywiście narzędzi, pozwoli tchnąć nowe życie w każdą podłogę drewnianą.
Czytaj dalej

Jak wykopać rowki pod system nawadniający?

Jak wykopać rowki pod system nawadniający?

Systemy nawadniające w znacznym stopniu ułatwiają pielęgnację zarówno trawnika jak i całego ogrodu. Regularne podlewanie, o stałych porach pozwala osiągnąć najlepsze wzrosty roślin.
Czytaj dalej

Wszystko czego potrzebujesz

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Rentbud oferuje m.in. wynajem frezarek, osuszaczy, pił pilarek i innych elektronarzędzi. Świadczymy ponadto wynajem agregatu malarskiego, wynajem pomp, rusztowań, szalunków i wciągarek.

Szybko, sprawnie i dokładnie

Wypożyczalnia Rentbud oferuje wynajem sprzętu o różnym zastosowaniu. Rozliczenia następują według stawki godzinowej, która podana jest na karcie każdego urządzenia. Oferujemy wyłącznie w pełni sprawny sprzęt wysokiej jakości, dzięki któremu każda praca zostanie wykonana szybko, sprawnie i dokładnie.